Ўзбекистон Савдо-саноат палатаси рақамлаштириш ва бизнесни қўллаб-қувватлашни кучайтирмоқда
13/02/2026 Сурия делегацияси TEXNOPARK фаолияти билан танишди 13/02/2026 Ўзбекистон кўчмас мулк бозори ўсишни кўрсатди: 2026-йил январь ойи битимларнинг 12 фоизга ўсиши билан якунланди 13/02/2026 Жаҳонгир Мирпулатов Тошкент шаҳар Солиқ бошқармаси бошлиғи вазифасини бажарувчи этиб тайинланди 13/02/2026 Ўзбекистон ва Тожикистон энергетика соҳасидаги ҳамкорликни чуқурлаштириш масалаларини муҳокама қилишди 12/02/2026 «Ўзметкомбинат» АЖ ва Standard Chartered Бекободдаги ривожланиш стратегияси ва инвестиция лойиҳаларини муҳокама қилишди 12/02/2026 Ўзбекистон ва Тунис савдо ва инвестиция ҳамкорлигини кенгайтириш масалаларини муҳокама қилишди 12/02/2026 Ўзбекистон ва Япониянинг Sojitz ва JALUX компаниялари Тошкент халқаро аэропортини ривожлантириш масалаларини муҳокама қилишди 12/02/2026 Ўзбекистон ва Lamar Holding инвестиция ҳамкорлиги ва инфратузилма лойиҳаларини ривожлантириш масалаларини муҳокама қилишди 12/02/2026 Бизнес-омбудсман назорат органларини ёнғин хавфсизлиги чоралари бўйича тадбиркорлар ҳуқуқларига риоя қилишга чақирди 12/02/2026 Тошкентда турк-ўзбек ишбилармонлик ҳамкорлигини кенгайтириш масалалари муҳокама қилинди