Сирдарё вилояти делегацияси Афғонистон ҳокимияти билан савдо ва инвестицияларни кенгайтириш масалаларини муҳокама қилди
17/02/2026 2025 йилда ичимликлар ишлаб чиқариш ҳажми 29,3 трлн сўмни ташкил этди 16/02/2026 Навоий вилояти барқарор ижтимоий-иқтисодий ривожлантирилади 16/02/2026 Рақобат қўмитаси чакана сотувчиларни Рамазон ойи олдидан нархларнинг ошишидан огоҳлантирди 16/02/2026 Makkah Halal Forum'да Ўзбекистон ва Буюк Британия савдо-иқтисодий ҳамкорликни кенгайтириш масалаларини муҳокама қилди 16/02/2026 Ўзбекистоннинг Сирдарё вилояти делегацияси Афғонистонда хизмат сафари билан бўлиб турибди 16/02/2026 Фарғона вилояти делегация Туркияда бир қатор ишбилармонлик учрашувлари ўтказмоқда 16/02/2026 Тошкент вилояти делегацияси Башқирдистоннинг саноат салоҳиятини ўрганмоқда 14/02/2026 Вазир Лазиз Қудратов JICA билан Ўзбекистон-Япония ҳамкорлигини ривожлантириш масалаларини муҳокама қилди 14/02/2026 2026 йил январь ойида Ўзбекистонда янги автомобиллар савдоси 7,2 фоизга ошди 14/02/2026 Бухорода Ўзбекистон-Сурия бизнес форуми ва B2B учрашувлари бўлиб ўтди