Пенсия жамғармаси «пенсияни ошириш» таклифи билан қўнғироқ қилаётган фирибгарлардан огоҳлантирмоқда
14/02/2026 Бахтиёр Саидов 62-Мюнхен хавфсизлик конференциясида иштирок этди 14/02/2026 Олий Мажлис Сенатида “Гендер тенглик бўйича кумуш нишони” миллий танлови ғолиблари тақдирланди 13/02/2026 Қудратилла Тўляганов Тошкент шаҳри Олмазор тумани ҳокими этиб тайинланди 13/02/2026 Ўзбекистон Horizon Europe дастури доирасида Европа Иттифоқи билан илмий ҳамкорликни кенгайтирмоқда 13/02/2026 Андижонда тадбиркорни ўлдиришга буюртма берган уюшган жиноий гуруҳ етакчиси қўлга олинди 13/02/2026 Тошкентда пиёдалар хавфсизлигини ошириш мақсадида йўл тўсиқлари параметрлари қайта кўриб чиқилади 13/02/2026 «Қамчиқ» довонида қор кўчкиларининг олдини олиш ишлари олиб борилмоқда 13/02/2026 Ўзбекистон ва Хитой яқин ҳамкорликни янада ривожлантиришга келишиб олдилар 13/02/2026 Андижон ишсизликдан холи зоналар яратиш ва 3,5 миллиард долларлик инвестицияларни жалб қилишни режалаштирмоқда 12/02/2026 Президент Ўзбекистонда техник тартибга солиш тизимини ислоҳ қилиш режаларини кўриб чиқди