Сенатда БМТ Аҳолишунослик жамғармасининг Ўзбекистондаги ваколатхонаси раҳбари билан учрашув бўлиб ўтди
17/02/2026 Ўзбекистон Президенти таълим ислоҳотлари масалалари бўйича Маъмуриятда кадрлар ўзгаришини амалга оширди 17/02/2026 Рамазон ойида оммавий намозларда тартибни 20 мингга яқин ИИВ, Миллий гвардия ва ФВВ ходимлари таъминлайди 17/02/2026 Рамазон ойида эҳтиёжманд аҳолини давлат томонидан ижтимоий қўллаб-қувватлаш чоралари муҳокама қилинди 17/02/2026 Шавкат Мирзиёев муқаддас Рамазон ойини муносиб ўтказиш чораларини тасдиқлади 16/02/2026 Зўравонликдан жабрланган болаларга ижтимоий хизматларни ташкил қилиш тартиби белгиланди 16/02/2026 2026 йилга мўлжалланган ислоҳотлар дастурлари ва Давлат дастури лойиҳалари тақдимот қилинди 16/02/2026 Бахтиёр Саидов Арманистоннинг Ўзбекистондаги янги элчисидан ишонч ёрлиқларини қабул қилди 16/02/2026 Ўзгидромет фавқулодда гидрометеорологик огоҳлантириш эълон қилди 16/02/2026 Тошкент шаҳри Чилонзор туманида юк автомобили иштирокидаги ЙТҲда 21 ёшли курьер ҳалок бўлди 16/02/2026 Ўзбекистон Президенти Тинчлик кенгашининг биринчи мажлисида иштирок этади