Суд гиёҳванд моддалар савдогарларини афюн ва гашиш контрабандаси учун 15 йилга озодликдан маҳрум қилди
19/02/2026 Anadolu Group Ўзбекистондаги инвестиция фаолиятини кенгайтиришни режалаштирмоқда 19/02/2026 Ўзбекистон делегацияси Глобал соғлиқни сақлаш дипломатияси бўйича юқори даражадаги мулоқотда иштирок этди 19/02/2026 Ички ишлар вазирлиги: Қўқонда 9-синф ўқувчиси жиноятчиликнинг олдини олиш инспекторини пичоқлади 19/02/2026 Ўшда 2026 йилга мўлжалланган Ўзбекистон-Қирғизистон минтақалараро ҳамкорлигининг устувор йўналишлари белгилаб олинди 19/02/2026 Сенатнинг Халқаро ишлар қўмитаси раиси Туркий дунё муҳандислари ва меъморлари иттифоқи раҳбари билан учрашди 19/02/2026 Ўзбекистон халқаро экспертлар билан ер ости сувларини комплекс бошқаришни муҳокама қилди 19/02/2026 Ўзбекистон – АҚШ ҳамкорлигининг устувор йўналишлари бўйича икки томонлама битимлар тўплами имзоланди 19/02/2026 Ўзбекистон Президенти АҚШ билан савдо-иқтисодий ва инвестициявий ҳамкорликни кенгайтириш муҳимлигини таъкидлади 19/02/2026 Ўзбекистон Президенти АҚШ молия институтлари билан ҳамкорликнинг устувор йўналишларини қайд этди 19/02/2026 Ўзбекистон Президенти АҚШ савдо вазири билан учрашув ўтказди