Тошкентда хусусий уйда содир бўлган ёнғин оқибатида уч киши ҳалок бўлди, яна бири жароҳат олди
17/02/2026 Юлия Рысюкова Президент Администрацияси ҳузуридаги таълим ислоҳотлари бўлими лойиҳалари координатори этиб тайинланди 17/02/2026 Тошкент шаҳри Юнусобод туманида турар жойдаги ёнғин бартараф этилди 17/02/2026 Ўзбекистон Президенти АҚШга жўнаб кетди 17/02/2026 Ўзбекистон ва Хорватия қонунчилик мулоқоти ва делегациялар алмашинувини фаоллаштиришга келишиб олдилар 17/02/2026 Ўзбекистон ва Беларусь ёш парламент аъзолари учун демографик барқарорлик бўйича онлайн семинар-тренинг ўтказилди 17/02/2026 Қонунчилик палатаси рақамли ёрлиқлаш самарадорлигини оширишга қаратилган қонун лойиҳасини маъқуллади 17/02/2026 Доҳада Ўзбекистон ва Қатар Ташқи ишлар вазирликлари ўртасида сиёсий маслаҳатлашувлар ўтказилди 17/02/2026 Ўзбекистон Фатво Маркази 2026-йил Рамазон ойи учун закот, фитр-садақа ва фидя бўйича тавсияларни эълон қилди 17/02/2026 Ўзбекистон делегацияси Қатарда стратегик ва инвестициявий ҳамкорликни кенгайтириш масалаларини муҳокама қилди 17/02/2026 Ўзбекистон Республикаси Рақобатни ривожлантириш қўмитаси Рамазон ойи арафасида истеъмолчилар ҳуқуқларига риоя этиш бўйича кафе ва ресторанларни огоҳлантирди